Airi - Multipurpose WooCommerce Theme

Juul Türkiye IMG2

Sektörde 5. yılını tamamlayan firmamız, Juul Türkiye olarak yayın hayatına girmiş, dünya standartların üzerinde, teknolojiyi yakından takip ederek başarılı sonuçlara ulaşan en iyi cihazların satışını yapmaktadır.

Bu başarıya bir yenisini daha ekleyen firmamız, Juul Türkiye Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme avantajı ve İstanbul içi Hızlı Motorlu kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Kurumsal

Juul Video İzle

Tarzını Yansıt & Sağlıklı Yaşa!

Dünyanın en gelişmiş cihazları arasında yerini alan, Avrupa ve Amerika’da büyük yankı uyandıran Juul markası, artık Türkiye’de satışa başlamıştır.  Güvenli ve hızlı teslimat avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Duyuru & Haberler

Juul Türkiye Duyuru, Haber ve Makaleler

Juul Elektronik Sigara ile Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü?

Elektronik sigaraların tercih edilmesi konusunda yer alan amaçlardan bir tanesi olarak da sigara bağımlılığından uzak durmak olduğu söylenebilmektedir. Kullanıcılarda dudak…

Juul Elektronik Sigaraya Başlayacaklara Tavsiyeler

Elektronik sigara; tütün ürünlerine göre daha sağlıklı ve daha ekonomik olmasından ötürü tercih edilebilen bir mekanizma olarak adlandırılmaktadır. Ancak bu…

Juul Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

Tütün ürünlerinin yavaş yavaş yerine geçmeye başlayan elektronik sigaralar arasında önemli bir yerde bulunan Jull markası; tüketicilerin isteklerini gerçekleştirebilecek elektronik…

Juul Elektronik Sigara Kampanyalı Satış Fiyatları

Elektronik sigaralar hayatımıza yeni girmiş olsalar da kullanımları ve işlevselliği açısından, kısa bir süre içerisinde geniş bir kitle meydana getirmişlerdir.…

Teknoloji alanında var olan gelişmeler tütün ürünlerinin de modernize olmasını sağladı. Juul markası altında kendini göstererek piyasada var olan Juul elektronik sigara seçenekleri; pipo, puro gibi ürünlerin yerini alabilecek cinsten bir işleve sahip olmasıyla biliniyor. Yeni bir kültür ortaya çıkarma konusunda etkili olan Juul elektronik sigara ürünlerinin daha işlevsel olduğu söylenebilmektedir.

Duman içermeyen sigara tipleri olarak öne çıkan Juul Pod Sistem elektronik sigara; içerisinde var olan nikotinin azlığı açısından daha etkili bir yöntem olarak değerlendirilmektedir. Tütün ürünlerinin aksine içerisinde daha az zifir, nikotin ve katran barındırmasından ötürü de sigaraya nazaran daha az zararlı etki yaratabildiği de söylenebilmektedir.

Juul Pod Elektronik Sigara Güvenilir Mi?

Elektronik sigaralara dair patlamaya bağlı olarak vücuda ciddi zararlar ortaya koyduğu bazı markalar için öne çıkan bir durum olabilmektedir. Ancak Juul elektronik sigara cihazları için geçerli olmayan bu durum; tamamen kaliteli olan bataryaları sayesinde görülememektedir. Bataryaların ısınmasına bağlı olarak ortaya çıkan patlama durumu; bu elektronik sigara markası çatısı altında var olan ürünler dahilinde de gerçekleşmemektedir. Kullanıcıların son derecede memnun olacağı Juul Pod modellerinin; sağlığa zararının olmamasının yanında güvenilir bir hizmet sağlaması da her zaman ideal gelişmeleri ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır. Kullanıcıların tütün içme alışkanlıklarına farklı bir anlayış getirmesiyle de nitelikli bir kullanım sağlamasıyla bilinmektedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart