Airi - Multipurpose WooCommerce Theme

Juul Türkiye IMG2

Sektörde 5. yılını tamamlayan firmamız, Juul Türkiye olarak yayın hayatına girmiş, dünya standartların üzerinde, teknolojiyi yakından takip ederek başarılı sonuçlara ulaşan en iyi cihazların satışını yapmaktadır.

Bu başarıya bir yenisini daha ekleyen firmamız, Juul Türkiye Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme avantajı ve İstanbul içi Hızlı Motorlu kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Kurumsal

Juul Video İzle

Juul Pod Türkiye Elektronik Sigara Satış Merkezi


Juul Cihaz Modelleri

Juul Türkiye olarak Stoklarımızda yer Alan Cihaz Modelleri

Juul Pod Türkiye Orta Slider

Juul Pod Sistemleri

Juul Türkiye olarak stoklarımızda yer alan Juul Pod Sistemleri

Tüm Juul Pod Modelleri

Juul Pod Sipariş ve Bilgi Hattı

Tarzını Yansıt & Sağlıklı Yaşa!

Dünyanın en gelişmiş cihazları arasında yerini alan, Avrupa ve Amerika’da büyük yankı uyandıran Juul markası, artık Türkiye’de satışa başlamıştır.  Güvenli ve hızlı teslimat avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Duyuru & Haberler

Juul Türkiye Duyuru, Haber ve Makaleler

Şahane Cuma ile Juul İndirimleri Başlıyor

Tüm dünyayı saran Şahane Cuma alışveriş indirimlerine Juul Türkiye‘de katıldı. Kısa süreli kampanyalar ile büyük indirimlere imza atan sitemizde, “Herkes…

Juul Elektronik Sigara İyi Bir Tercih Mi?

Juul elektronik sigara modellerinin diğer cihazlara oranla daha işlevsel olduğu söylenebilmektedir. Tütün ürünlerinden alınan hazzı doruğa ulaştırma konusunda Juul elektronik…

Juul Pod Cihazlarının Gücü ve Şarj Süresi

Juul Pod elektronik sigara cihazlarının gücü ve şarj olma süresi, elektronik sigaraya yeni başlamak isteyenler kadar bu alanda pek çok…

Juul Pod Cihazını Diğer E-Sigara Cihazlarından Ayıran Özellikler?

Juul Pod Cihazını Diğer Elektronik Sigara Cihazlarından Ayıran Özellikler Nelerdir? Kalitesi ve Pod Kartuş yapısını inceleyelim. Juul Kalitesi ve Farkı…

Teknoloji alanında var olan gelişmeler tütün ürünlerinin de modernize olmasını sağladı. Juul markası altında kendini göstererek piyasada var olan Juul elektronik sigara seçenekleri; pipo, puro gibi ürünlerin yerini alabilecek cinsten bir işleve sahip olmasıyla biliniyor. Yeni bir kültür ortaya çıkarma konusunda etkili olan Juul elektronik sigara ürünlerinin daha işlevsel olduğu söylenebilmektedir.

Duman içermeyen sigara tipleri olarak öne çıkan Juul Pod Sistem elektronik sigara; içerisinde var olan nikotinin azlığı açısından daha etkili bir yöntem olarak değerlendirilmektedir. Tütün ürünlerinin aksine içerisinde daha az zifir, nikotin ve katran barındırmasından ötürü de sigaraya nazaran daha az zararlı etki yaratabildiği de söylenebilmektedir.

Juul Pod Elektronik Sigara Güvenilir Mi?

Elektronik sigaralara dair patlamaya bağlı olarak vücuda ciddi zararlar ortaya koyduğu bazı markalar için öne çıkan bir durum olabilmektedir. Ancak Juul elektronik sigara cihazları için geçerli olmayan bu durum; tamamen kaliteli olan bataryaları sayesinde görülememektedir. Bataryaların ısınmasına bağlı olarak ortaya çıkan patlama durumu; bu elektronik sigara markası çatısı altında var olan ürünler dahilinde de gerçekleşmemektedir. Kullanıcıların son derecede memnun olacağı Juul Pod modellerinin; sağlığa zararının olmamasının yanında güvenilir bir hizmet sağlaması da her zaman ideal gelişmeleri ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır. Kullanıcıların tütün içme alışkanlıklarına farklı bir anlayış getirmesiyle de nitelikli bir kullanım sağlamasıyla bilinmektedir.

Juul Pod Elektronik Sigara Türkiye Satış Merkezi

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
× Sipariş Hattı