Teslimat ve İade Koşulları

/
Teslimat ve İade Koşulları

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.  Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının beyan ettiği kargo takip numarası ile geri göndermesi gerekir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.  Satın alınan ürün, eksiksiz, jelatini açılmamış ve kutusu yıpranmamış şekilde olması gerekir ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

Teslimat Koşulları

Hafta içi Saat :18:00’a kadar aynı gün MNG Kargoya sipariş alıcıya ulaştırılmak üzere gönderimi sağlanır. Cumartesi günleri saat 14:00’a kadar yapılmakta olup, bu saatler sonrasında verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. İstanbul içi Aynı gün teslimat hizmeti isteyen müşterilerimiz için saat belirtilmeksizin aynı gün Motorlu kurye ile teslimat sağlanır. Tüm bu satış hizmetleri kapıda ödeme koşulu ile gerçekleştirilmektedir.

Cayma Hakkı

Satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Cayma Hakkını kullanabilmesi için ürün kesinlikle açılmamış, jelatini, kutusu ve üzerinde ki orjinallik belgelerinin yırtılmamış olması esas alınmaktadır.

Suspendisse ac enim non orci ?

Praesent sed ex vel mauris eleifend mollis. Vestibulum dictum sodales ante, ac pulvinar urna sollicitudin in. Suspendisse sodales dolor nec mattis convallis.

Aklınıza Takılan Her Konu için

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

× Sipariş Hattı